Medycyna Estetyczna

 • Karboksyterapia

  Polega na aplikacji CO2 w celu: redukcji cellulitu, leczeniu rozstępów i blizn, leczeniu cieni, obrzęków pod oczami, zahamowania i odwrócenia procesu wypadania włosów oraz ujędrnienia, poprawy sprężystości skóry oraz redukcji zmarszczek. Zabieg jest bezpieczny i komfortowy. Po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.
  Czytaj dalej
 • Laser frakcyjny CO2

  Laser frakcyjny CO2 stosuje się również w okolicach oczu do likwidacji wiotkości skóry i zmarszczek powieki dolnej. Zabieg doskonale nadaje się w celu likwidacji rozstępów. Laser dziurkuje skórę bardzo gęsto wykonując kilkaset mikronakłuć na cm2. Przez to zabieg jest stosunkowo mało bolesny, a gojenie po zabiegowe trwa krótko – tylko kilka dni. Czas zabiegu ok 45 min (w tym 30 min znieczulenia).
  Czytaj dalej
 • Botox i Azzalure

  Preparat podawany jest w niewielkich ilościach do tkanki mięśniowej. Wywołuje kontrolowane, odwracalne zmniejszenie siły ostrzykiwanych mięśni. Okolice poddane zabiegowi stają się wygładzone, spojrzenie łagodniejsze, skóra staje się promienna i wyraźnie odmłodzona. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Powiększanie Ust

  Do zabiegu powiększania ust wykorzystuje się kwas hialuronowy. Efekty są natychmiastowe - usta stają się powiększone, jędrniejsze, nawilżone. Zabiegiem korygujemy kształt ust oraz nadajemy im objętości. Efekt utrzymuje się ok. 8 miesięcy. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Wypełnianie Zmarszczek

  Wypełnienie skutkuje redukcją lub całkowitą likwidacja zmarszczek co widoczne jest od razu po zabiegu. Skóra staje się odmłodzona i nawilżona. Efekt utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Voluma

  Zabieg pozwala osiągnąć natychmiast bardzo naturalne efekty. Poprzez remodeling twarzy uzyskujemy efekt liftingu. Skóra zostaje nawilżona na nowo wygładzona i napięta. Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Zabieg nie jest tak inwazyjny jak tradycyjny zabieg chirurgiczny. Czas zabiegu ok 20 min.
  Czytaj dalej
 • Skleroterapia

  Nieoperacyjna metoda leczenia naczynek. Naczynka są nastrzykiwane środkiem obliterującym, dzięki któremu dochodzi do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły. Czas zabiegu ok 15-45 min.
  Czytaj dalej
 • Cosmelan

  Obecnie najskuteczniejsza na rynku kuracja depigmentująca. Efektem zabiegu są wyraźnie rozjaśnione piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Zabieg stymuluje odnowę kolagenu, działa wygładzająco, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.
  Czytaj dalej
 • Zabiegi Laserowe

  Zabieg laserowe mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej m.in. usuwanie naczynek na twarzy, usuwanie blizn oraz fotoodmładzanie. Czas zabiegu ok. 15 min.
  Czytaj dalej
 • Lipoliza

  Lipoliza pozwala na eliminację małych, nagromadzonych miejscowo ilości tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na: twarzy (tzw. drugi podbródek), brzuchu, pośladkach, udach czy biodrach. Czas zabiegu ok. 15-45 min.
  Czytaj dalej
 • Kwas Trójchlorooctowy (Tca)

  Zabieg redukuje plamy, przebarwienia i blizny, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie oraz jędrności skóry. Czas zabiegu ok. 15 min.
  Czytaj dalej
 • Nici Hialuronowe

  Nici hialuronowe to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w nowatorski sposób wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania twarzy. Opiera się na stworzeniu specjalnego "rusztowania" dla skóry poprzez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność. Czas zabiegu ok 45 min(z znieczuleniem).
  Czytaj dalej
 • Skulptra

  Sculptra wygładza głębokie bruzdy i zmarszczki ponadto przywraca utraconą objętość twarzy będące następstwem procesu starzenia. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Dermamelan

  Najskuteczniejsza kuracja wybielająca dostępna obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. W 99% przypadków, intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Lancetron

  Zabieg wykonywany jest elektrodą przez którą przepływa prąd elektryczny o odpowiednich parametrach, niegroźny dla człowieka. W dermatochirurgii elektrokoagulacją usuwać można łagodne zmiany skórne, gdy nie ma potrzeby wykonywania badania histopatologicznego. Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Płyn Jesnera

  Czas zabiegu ok 15 min.
  Czytaj dalej
 • Złuszczanie Chemiczne - Peeling

  Peeling chemiczny to procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze.
  Czytaj dalej